پيام كوتاه (sms) 

IKA به منظور سهولت در كار مشتريان و ارائه خدمات مناسب پس از فروش ، اقدام به راه اندازي سرويس پيام كوتاه ( SMS ) نموده است ، و كليه خدمات از طريق شماره 2000416 به مشتريان ارائه مي گردد.

بر روي جعبه ماجيكار يك برچسب گاارنتي IKA چسبانده شده كه د رقسمت پائين سمت راست برچسب گارانتي يك ليبل كوچك قرار گرفته است كه شامل باركد 12 رقمي (سريال دستگاه) ، مدل دستگاه ، كد نمايندگي و تاريخ مي باشد ، لطفا اطلاعات خواسته شده را از روي اين ليبل كوچك براي استفاده از سرويسهاي sms ارسال نماييد.ضمنا سريال و مدل دستگاه را به صورت كامل و به همان شكلي كه بر روي ليبل چاپ شده است ، ارسال نماييد.

سرويس مخصوص نمايندگان :

اين سرويس فقط مخصوص نمايندگان مي باشد ونمايندگان بعد از نصب  دستگاه ، اطلاعات آنرا به فُرمت زير ، به شماره 2000416 از طريق sms ارسال مي كنند.(از سمت چپ به راست)

شماره موبايل مشتري*شماره سريال كارت بيمه*1

 

سرويس مخصوص مشتريان :

اين سرويس فقط مخصوص مشتريان (كسانيكه دزدگير ماجيكار خريده و بر روي خودرو خود نصب كرده اند) مي باشد و مشتريان اطلاعات كالاي خود را از طريق sms به فُرمت زير ، به شماره 2000416 ارسال مي كنند تا بدين وسيله از تاريخ ارسال sms گارانتي كالاي آنها به مدت 3 سال فعال گردد.(در صورت عدم ارسال sms ، مبناي تاريخ گارانتي از تاريخ روي جعبه مي باشد كه ممكن است چند ماه از تاريخ آن گذشته باشد و مشتري چند ماه از گارانتي خود را از دست بدهد.ضمنا از سمت چپ به راست ارسال نمائيد.)

2*شماره سريال كارت بيمه

سرويس استعلام اصلي بودن دستگاه :

مشتريان گرامي قبل از خريد مي توانند با ارسال اطلاعات كالا از طريق sms به فُرمت زير ، از اصلي يا تقلبي بودن دستگاه مطلع شوند و بعد از دريافت جواب آن اقدام به خريد نمايند.(چند ثانيه پس از ارسال sms ، جواب استعلام شما از طرف شركت براي شما از طريق sms ارسال مي گردد.ضمنا از سمت چپ به راست ارسال نمائيد.)

2*شماره سريال كارت بيمه

سرويس دريافت ليست قيمت :

مشتريان گرامي مي توانند با ارسال عدد 6 به شماره 2000416 ، از آخرين قيمت دزدگيرها مطلع شوند. .(چند ثانيه پس از ارسال sms ، ليست قيمت ها از طرف شركت براي شما از طريق sms ارسال مي گردد)

سرويس دريافت شماره تكنسين فني :

در صورتيكه مشكلي در مورد دزدگير براي هر مشتري بوجود بيايد، كافيست عدد 7 را به شماره 2000416 ارسال نمايد تا چند ثانيه بعد شماره تلفنهاي تكنسينهاي فني IKA براي آن مشتري از طريق sms ارسال مي گردد و با تماس با تكنسينهاي فني و راهنماي هاي آنها مشكل خود را بر طرف كنند.

سرويس تماس با مديريت :

در صورتيكه مي خواهيد مستقيما براي مديريت IKA پيغام بگذاريد، كافيست به فرمت ذكر شده در زير ، پيام خود را به شماره 2000416 ارسال نمايد.

8*متن پيام

 

سرويس دريافت آدرس مركز خدمات :

براي دريافت آدرس مركز خدمات ، عدد 9 را به شماره 2000416 ارسال نماييد.

نكاتي در مورد ارسال sms

  1. هر sms اي كه از طرف شما به 2000416 ارسال گردد بلافاصله بعد از چند ثانيه ، جواب آن براي شما ارسال مي گردد ، در صورتيكه جواب آن براي شما ارسال نشد با روابط عمومي شركت تماس بگيريد.
  2. در موقع ارسال sms دقت كنيد بين متن فاصله خالي قرار نگيرد.
  3. اطلاعات را دقيقا به همان شكلي كه بر روي باركد چاپ شده ، ارسال كنيد و از ارسال مطالب اضافي خودداري كنيد.

 

منتظر سرويس هاي جديد ما باشيد ....

 

 

 تلفن خدمات : 77222811-021         تلفن روابط عمومي  : 77222811-021          پشتيباني sms  و سايت: 77222811-021 داخلي ۱۳۰       شماره پيام كوتاه :  2000416

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز خدمات طلایی IKA (خدمات پس از فروش دزدگیر MAGICAR) می باشد.