اخبار 
كنفرانس خبري ماجيكار و انعكاس آن در خبرگزاري ها و نشريات مختلف

بازار در قبضه دزدگيرهاي غيركيفي
رئيس هيات مديره پارس قطعه از وجود دزدگيرهاي بي كيفيت در بازار ايران خبرداد و گفت: متاسفانه با وجود نظارت صورت گرفته،‌ بخش عمده اي از دزدگيرهاي اتومبيل به صورت قاچاق وارد كشور مي شود.
 

به گزارش خبرنگار مهر،‌ ياسر ابراهيمي در نشست خبري امروز خود با خبرنگاران گفت: متاسفانه هم اكنون بازار محصولات ايمني و دزدگير خودرو در كشور شرايط مناسبي ندارد و برخي برندهاي بي كيفيت با قيمت هاي پايين بازار را قبضه كرده،‌ اين در شرايطي است كه در مواقعي كه نياز به كار كردن دزدگير باشد،‌ اين دستگاه‌ها كاركرد مناسب ندارند.

رئيس هيات مديره پارس قطعه افزود: بسياري از خودروهايي كه اين دزدگيرها بر روي آنها نصب مي شود، از ايمني كافي برخوردار نيستند و واردكنندگان اين دزدگيرها همواره تلاش مي كنند تا با ارائه درصد فروش بيشتر به فروشندگان، سهمي از بازار را در اختيار داشته باشند.

وي تصريح كرد: با وجود نظارت‌هاي متعددي كه در اين حوزه صورت گرفته است، متأسفانه بخش زيادي از دزدگيرهاي موجود در بازار به صورت قاچاق وارد مي شود و از كيفيت مطلوب برخوردار نيست.

ابراهيمي از حضور نمايندگان رسمي برترين برندهاي دزدگير در كشور خبر كرد و اظهارداشت: متأسفانه خريداران دزدگيرهايي كه به‌صورت غير رسمي وارد كشور شده است، از خدمات پس از فروش برخوردار نيست و خريداران با خريد اين دزدگيرها با مشكلات بسياري مواجه مي شوند.

وي به خريداران دزدگيري كه كيفيت كالاي خريداري شده را فداي قيمت مي كنند، هشدار داد كه با خريد دزدگيرهاي بي نام و نشان و يا دزدگيرهاي فاقد گارانتي و خدمات پس از فروش مناسب، خود و وسيله شخصي شان را در معرض خطر ناخواسته قرار داده اند.

ابراهيمي با بيان اينكه خودرو بايد حتما به لوازم بازدارنده سرقت نظير دزدگير حرفه اي مجهز باشد، متذكر شد: محصول جديد، مزيت‌هاي فراواني در بردارد و ايمني بسياري براي خودروها ايجاد كرده و داراي بيش از 50 كارآيي است كه از آن جمله مي توان به برد دو هزار متري ريموت آن اشاره كرد.

اين فعال بازار محصولات ايمني و دزدگير خودرو ادامه داد: با توجه به موفقيت برند دزدگير ماجيكار و استقبال مردم، عده اي سودجويان و فرصت طلبان از نام اين برند و حروف مشابه آن با مختصر تغيير سوء استفاده كرده و قصد فروش دزدگيرهاي تقلبي خود با اين عنوان را دارند.

به گفته وي، از جمله مزاياي دزدگيرهاي اصل مي توان به كارت بيمه سرقت خودرو تا سقف 500 ميليون ريال، شماره سريال اختصاصي، امكان تمديد بيمه سرقت آن در سال هاي بعد، 36 ماه گارانتي تعمير و 10 سال خدمات پس از فروش است.

خبرگزاري فارس

خبرگزاري مهر

وب سايت بيمه آسيا

در نيوز

پايگاه خبري تحليلي اقتصادي تراز

خبرگزاري آريا

لمون پرس

پايگاه خبري آنلاين 110

خبر فارسي

من بانك

 

۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۸:۵۰
 

 تلفن خدمات : 77222811-021         تلفن روابط عمومي  : 77222811-021          پشتيباني sms  و سايت: 77222811-021 داخلي ۱۳۰       شماره پيام كوتاه :  2000416

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز خدمات طلایی IKA (خدمات پس از فروش دزدگیر MAGICAR) می باشد.