اخبار 
شكست پرسپوليس 10 نفره مقابل سپاهان
تيم فوتبال سپاهان مقابل پرسپوليس 10 نفره به پيروزي رسيدند تا به رده دوم صعود كنند و سرخپوشان تهراني در جدول ليگ چهارم شوند.

 
 
در ادامه هفته دهم ليگ برتر سپاهان از ساعت 20 به مصاف تيم پرسپوليس رفت كه بازي با نتيجه 2 بر صفر به سود سپاهان به پايان رسيد.

بازي شروعي جنجالي داشت و محسن قهرماني داور مسابقه در دقيقه چهار مسابقه ميثم حسيني مدافع پرسپوليس را با كارت قرمز مستقيم اخراج كرد.

حسيني روي مهاجم تيم سپاهان مرتكب خطاي پنالتي شده بود.

ضربه پنالتي را هادي عقيلي در دقيقه پنجم به گل تبديل كرد كه داور دستور تكرار ضربه را داد كه عقيلي در مرتبه دوم هم پنالتي را گل كرد.

در نيمه دوم بازيكنان پرسپوليس با وجود يك بازيكن كمتر تلاش زيادي براي تغيير نتيجه انجام دادند اما اين تلاش ثمري نداشت و بازيكنان سپاهان نيز بازي را كنترل كردند و از موقعيت‌هاي گلزني خود نتوانستند استفاده كنند. در عوض اين تيم سپاهان بود كه در دقيقه 90+4 توسط اميد جهان عاليان به گل دوم رسيد. سپاهان با اين برد 18 امتيازي شد و به رده دوم صعود كرد و پرسپوليس با 17 امتياز چهارم شد. اين سومين باخت سرخپوشان تهراني در اين فصل است.

قهرماني به اميد ابراهيمي از سپاهان هم كارت زرد نشان داد.

آخرين ديدار هفته بين دو تيم مس كرمان و استقلال بايد برگزار شود كه به دليل صعود استقلال به نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا به زمان ديگري موكول شد.
۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵
 

 تلفن خدمات : 77222811-021         تلفن روابط عمومي  : 77222811-021          پشتيباني sms  و سايت: 77222811-021 داخلي ۱۳۰       شماره پيام كوتاه :  2000416

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز خدمات طلایی IKA (خدمات پس از فروش دزدگیر MAGICAR) می باشد.