تشخيص دزدگيرهاي تقلبي 

هشدار : قبل از خريد حتما بخوانيد

دزدگيرهاي تقلبي ايمني خودروها را تهديد مي كنند . تقلب ، فرهنگ نانوشته بخش بزرگي از بازار، به خصوص بازار ايران است . در خصوص خودرو ، بازار لوازم يدكي ، اسپورتي ها ، تزيينات و ... بخش هايي هستند كه از اين تقلب ها مصون نمانده اند. اما تقلب وقتي چهره نامشروع و كريه خود را بدتر نشان مي دهد كه موجب خسارت جبران ناپذيري شود . اين خسارت در خصوص لوازم يدكي نامرغوب گاه ممكن است به قيمت جان يك شخص و در خصوص تجهيزات ايمني گاه به قيمت سرقت خودرو و از دست رفتن سرمايه ، تمام مي شود.
يكي از كالاهاي تامين كننده ايمني خودرو كه سوء استفاده هاي زيادي از آن در بازار ايران شده " دزدگير" است. سوء استفاده ها و مشابه سازي هاي بسيار زياد از معروفترين برند دزدگير خودرو در بازار ايران - MAGICAR - موجب شد كه براي آگاهي هموطنان عزيز نمونه هاي مشابه و تقلبي را شناسايي كرده و به اطلاع شما برسانيم.

شركت يانگ شين(YoungShin) كره جنوبي ، توليد كننده دزدگيرهاي ماجيكار (MAGICAR ) است كه دزدگيرهاي اصلي ماجيكار كره در ايران فقط با گارانتي IKA در بازار ارائه مي گردد
مركز خدمات طلايي IKA ، خدمات پس از فروش و گارانتي انواع دزدگيرهاي ماجيكاركره را در ايران به عهده دارد و داراي حدود 2000 نمايندگي خدمات پس از فروش و نصب در سراسر ايران مي باشد ، كه هر كدام از نمايندگان دوره هاي حرفه اي نصب را در اين شركت گذرانده اند و كد نمايندگي و نصب دريافت كرده اند ، تا بدون تداخل درسيم كشي خودرو و بدون خارج كردن خودرو از گارانتي شركت خودرو ساز ، نصب دزدگير را به بهترين شيوه انجام دهند.
به همين دليل به كسانيكه قصد خريد دزدگير ماجيكار را دارند توصيه مي شود حتما در يكي از نمايندگي هاي مجاز شركت اقدام به نصب دزدگير نمايند و قبل از خريد مي توانند كد نمايندگي و مجوز نصب آن فروشگاه را بررسي كنند.
همچنين از خريد دزدگير ماجيكاربدون گارانتي يا با گارانتي هاي متفرقه جدا خودداري كنيد ، به اين دليل كه دزدگير اصل ماجيكار كره فقط با گارانتي IKA و همراه با بيمه سرقت آسيا عرضه مي گردد ، ضمنا برگه ضمانت بر روي جعبه چسبانده شده و داراي هولوگرام و باركد مخصوص مي باشد. دزدگير ماجيكار كره با نام لاتين MAGICAR معرفي شده است ، در هنگام خريد دقت كنيد كه كالاهاي همنام و مشابه نام ماجيكار را خريداري نكنيد به عنوان مثال:

  • ماجكار MAGECAR
  • ماجيكاره MAGICARE
  • مِجيكار MEGICAR
  • ماجيك كار MAGICCAR
  • ماجيكارز MAGICARS
  • MAJICAR

همچنين IKA براي تشخيص كالاهاي تقلبي و مشابه ، سيستم استعلام از طريق SMS را نيز راه اندازي كرده است بدين طريق كه اگر خريدار باركد روي جعبه را به شماره 2000416 به شكل زير ارسال نمايد ، سيستم شركت به مشتري از طرق SMS پاسخ خواهد داد كه آيا دزدگير اصلي يا تقلبي است : (براي كسب اطلاعات بيشتر به بخش پيام كوتاه مراجعه كنيد)

نمونه دزدگير اصلي :

 

دزدگير ماجيكار

 

نمونه دزدگيرهاي تقلبي :

 

دزدگيرهاي تقلبي

دزدگيرهاي تقلبي

مدل اصلي ماجيكار M100AS مي باشد و كلمه GOLDN در مدل اصلي وجود ندارد كه در نمونه زير مي بينيد :

تقلبي 01

تقلبي06

تقلبي 03

در زير يك نمونه ديگر تقلبي را مي بينيد كه به جاي حرف i  از حرف E استفاده شده است :

 تقلبي 1way

 

 

 تلفن خدمات : 77222811-021         تلفن روابط عمومي  : 77222811-021          پشتيباني sms  و سايت: 77222811-021 داخلي ۱۳۰       شماره پيام كوتاه :  2000416

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز خدمات طلایی IKA (خدمات پس از فروش دزدگیر MAGICAR) می باشد.